Pizzerie U Michala

Telefonická objednávka 720 331 871
do 45 - 90 minut
Příjem objednávek 1000 - 2030
Rozvoz ZDARMA (Žďár a Hamry)
Menu
Pizza a makronky: Dva kulinářské světy na jednom talíři

Pizza a makronky: Dva kulinářské světy na jednom talíři

Pizza a makronky – dvě lahůdky, které pocházejí z různých koutů světa, ale spojuje je jedno: láska k jídlu. Pizza, ikonické italské jídlo, je známá svou křupavou krustou, bohatou rajčatovou omáčkou a rozmanitými přílohami, od tradiční Margherity až po inovativní kombinace s mořskými plody či exotickými sýry.

Na druhé straně stojí makronky, francouzské cukrovinky, které se vyznačují svou lehkou a křehkou strukturou a pestrou paletou chutí. Od klasických příchutí, jako je vanilka a čokoláda, po moderní varianty s vanilkou či pistáciemi – makronky jsou uměleckým dílem cukrářského řemesla.

I když pizza a makronky pocházejí z odlišných tradic, oba tyto pokrmy mají schopnost přinášet radost a uspokojení milovníkům jídla po celém světě. Spojení slaného a sladkého na jednom stole nabízí jedinečný kulinářský zážitek, který stojí za vyzkoušení.

Pizzu zavážíme ZDARMA ve Žďáru nad Sázavou a do Hamrů nad Sázavou.
Příplatková taxa za dopravu mimo město je 8,-Kč/km. Zahrnuta je cesta k Vám i zpět. Rozvoz do obcí vzdálených nad 15 km závisí na dohodě s obsluhou pizzerie.